x

перезвонить

поиск

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Авторизация

корзина

 • Открыть Корзину


 • В корзине пусто!

 
<

Таксі в Ковелі: як розрахувати вартість поїздки по місту?

На сьогодні складно знайти людину, яка б не користувалася послугами таксі. Швидкість і зручність такого методу пересування складно переоцінити навіть власникам автомобіля, адже різні ситуації потребують особливих рішень. Окрім того, велика конкуренція перевізників дозволяє витрачати на поїздку мінімум коштів.

Як правильно розрахувати вартість таксі

Час негативної конкуренції давно минув, тому більша частина компаній-перевізників намагається збільшити та зберегти аудиторію за допомогою акцій, програм лояльності та бонусів, не намагаючись знизити вартість поїздки до вкрай низької. Найчастіше ціна проїзду формується з таких показників:

 • посадка;
 • відстань;
 • багаж (негабаритний або у великій кількості);
 • потреба в особливих умовах перевезення;
 • кількість пасажирів (наприклад, більше ніж четверо).

Також на розцінки може впливати денний чи нічний тариф, як у компанії Економ Таксі.

Слід пам’ятати, що найвигідніше користуватися послугами перевізників на досить малі або на зовсім великі відстані – у першому варіанті часто діють пропозиції «5-та (8,10) поїздка до 3 км - безкоштовно», в другому діє правило – чим далі тим дешевше. Крім того, тариф на поїздку «за місто» може істотно відрізнятися від тарифу «по місту»

Які служби таксі варто обирати

Обираючи компанію-перевізник слід дуже уважно аналізувати інформацію про кожне з підприємств. Краще не користуватися послугами таксопарку, якщо в ньому переважають автомобілі в поганому стані, з чіткими ознаками неякісного або неповного ремонту. Також негативною ознакою є безкомпромісність диспетчерів та водіїв у критичних питаннях. Відмінним вибором буде служба, яка:

 • має велику кількість автівок;
 • має з клієнтом безпосередній контакт;
 • надає різні послуги по перевезенні;
 • дбає про безпеку пасажирів;
 • стає на бік клієнта у конфліктних ситуаціях.

Не слід довіряти своє життя службам з дуже низьким цінником – частіше за все вони не звертають уваги на стан авто та безпеко поїздки. В них неможливо замовити автомобіль з дитячим кріслом або перевезення інваліду.

Чи можна в таксі з тваринами

Багатьох хвилює питання, чи можна їздити з собакою у таксі, адже в автобусі тварину везти до лікарні або назад дуже важко. Більша частина перевізників надає таку послугу, але необхідно попередити диспетчера заздалегідь. Знаючи яка тварина потребує перевезення компанія надішле авто, у якому пересуватися буде найзручніше.

Проте деякі компанії відмовляють у поїздці великим або екзотичним тваринам навіть за дотримання господарями усіх спеціальних умов перевезення. У такому випадку краще звернутися до іншої компанії.

Секрет довгої роботи будь-якої служби таксі в першу чергу не в низькій вартості, а в чуйності персоналу. Тому слід звертати особливу увагу на привітність при спілкуванні. Частіше за все поїздка буде вдала.

Расскажи друзьям